Wszystkie produkty  Jest 7 produktów.

Podkategorie

delivery time 3 weeks
Malutka huśtawka stworzona aby urozmaicić Wasze sesje zdjęciowe.  Wygodna do pozycjonowania noworodków ale również dla dzieci do 6 miesiąca życia.
500,00 zł
Sprzedaż!
delivery time 10 days
Malutka huśtawka stworzona aby urozmaicić Wasze sesje zdjęciowe.  Wygodna do pozycjonowania noworodków ale również dla starszych dzieci do 15 kg.
500,00 zł
delivery time 3 weeks
Szukasz niebanalnego dodatku do Twojego wnętrza ? Makramowy kokon wpisze się perfekcyjnie w boho wnętrze. NOWOŚĆ na Polskim rynku, tego jeszcze nie było.
3 000,00 zł
CZAS REALIZACJI 3-5 TYGODNI
MOLISE to makamowa huśtawka stworzona do bujania. Siedzisko to miejsce relaksu, zabawy i dziecięcych psotów. Wyjątkowy element dekoracji do sesji zdjęciowych a także nietuzinkowy element boho wystroju. S- 70 cm  M - 80 cm  L- 90 cm 
2 000,00 zł
Sprzedaż!
delivery time 14 days
Makramowy hamak to rekwizyt, który idealnie nada się do sesji noworodkowych w klimacie boho. Jest wykonany z sznurka 100% bawełnianego, który nie uczula i jest delikatny dla skóry maluszka równoznaczne z tym, że jego faktura pozwala na łatwe pozycjonowanie.
159,00 zł
Sprzedaż!
W magazynie
Poduszki do sesji zdjęciowych, pozycjonowania noworodków.
330,00 zł
Nowy Sprzedaż!
LEAD TIME: 14 days
Makrama FOGLIA to dekoracja, która znajdzie wiele zastosowań, a Wasi kliencie będą oczarowani sesjami na jej tle. Przypomina spadające liście w kropach deszczu, stąd jej nazwa i unikatowość.  WAŻNE: makramy mogą nieznacznie różnic się od siebie.
550,00 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów