Macrame  Jest 6 produktów.

Czas realizacji 14 dni
Makrama Venezia jest wyjątkowa w swoim szaleństwie i spokoju jednocześnie, Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne natomiast dodane frędzle mocno akcentują tutaj styl BOHO.
299,00 zł
Sprzedaż!
Czas realizacji 14 dni
Boho makrama z frędzlam, chwostami i gęstym splotem o wymiarach 120*75 cm
299,00 zł
Brak w magazynie
Makrama GENOVA jest wyjątkowa w swoim spokoju jednocześnie, Proste sploty i rokręcone końce nadają jej elegancji przy jednoczesnym zachowaniu szaleństwa BOHO. Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne idealnie sprawdzi się nad kanapę lub łóżko.
329,00 zł
Brak w magazynie
Sprzedaż!
delivery time 14 days
Makramowa mandala to ukłon dla stylu BOHO. Kreatywna i nietuznikowa dekoracja przynosi radość i cieszy oko. Z ogromną przyjemnością dekorujemy dom oryginalnymi dekoracjami, które tworzę ręcznie dla każdego z Was.
399,00 zł
Nowy Sprzedaż!
Czas realizacji 14 dni
Makrama ITALIA jest wyjątkowa w swoim szaleństwie i spokoju jednocześnie, Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne, bardzo duża ilość splotów drewniane korale mocno akcentują styl boho. Wykonana na grubej bukowej gałęzi idealnie nada się jako tło do sesji kobiecych, ciążowych i rodzinnych.
399,00 zł
Nowy
Brak w magazynie
Makrama SIENA jest wyjątkowa w swoim szaleństwie i spokoju jednocześnie, Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne natomiast dodane frędzle mocno akcentują tutaj styl BOHO.
499,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów