MAKRAMY ŚCIENNE   Jest 9 produktów.

Wyplatam makramę specjalnie dla Ciebie w 14 dni, 100% handmade
Makrama Venezia jest wyjątkowa w swoim szaleństwie i spokoju jednocześnie, Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne natomiast dodane frędzle mocno akcentują tutaj styl BOHO.
329,00 zł
Sprzedaż!
Wyplatam makramę specjalnie dla Ciebie w 14 dni, 100% handmade
Boho makrama z frędzlam, chwostami i gęstym splotem o wymiarach 120*75 cm
329,00 zł
Sprzedaż!
Mandalę wyplotę dla Ciebie w 14 dni.
Makramowa mandala to ukłon dla stylu BOHO. Kreatywna i nietuznikowa dekoracja przynosi radość i cieszy oko. Z ogromną przyjemnością dekorujemy dom oryginalnymi dekoracjami, które tworzę ręcznie dla każdego z Was.
399,00 zł
Sprzedaż!
Czas realizacji 14 dni
Makrama ITALIA jest wyjątkowa w swoim szaleństwie i spokoju jednocześnie, Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne, bardzo duża ilość splotów drewniane korale mocno akcentują styl boho. Wykonana na grubej bukowej gałęzi idealnie nada się jako tło do sesji kobiecych, ciążowych i rodzinnych.
399,00 zł
Brak w magazynie
Makrama SIENA jest wyjątkowa w swoim szaleństwie i spokoju jednocześnie, Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne natomiast dodane frędzle mocno akcentują tutaj styl BOHO.
499,00 zł
Brak w magazynie
Czas realizacji 14 dni
Makrama SYCYLIA jest jedną z największych propozycji, które powstały w mojej pracowni, jednocześnie jest makramą ścienną, którą można wykorzystać jako ściankę lub tło do sesji. Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne natomiast dodane drewniane korale mocno akcentują styl BOHO.
699,00 zł
LEAD TIME: 14 days
Makrama Parma to dekoracja, która znajdzie wiele zastosowań a Wasi kliencie będą oczarowani sesjami na jej tle.
799,00 zł
Czas wyplatania makramy 14 dni
Makrama ścienna, która idealnie sprawdzi nad zagłowiem, jako tło sesji dziecięcych, a także w Waszym domu.
299,00 zł
Sprzedaż!
LEAD TIME: 14 days
Makrama FOGLIA to dekoracja, która znajdzie wiele zastosowań, a Wasi kliencie będą oczarowani sesjami na jej tle. Przypomina spadające liście w kropach deszczu, stąd jej nazwa i unikatowość.  WAŻNE: makramy mogą nieznacznie różnic się od siebie.
550,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów