Huśtawka BABY SWING

New product

BABY SWING to bujak stworzony do kołysania. Kto z nas nie kocha się bujać, dzieci wprost uwielbiają. Swing został zaprojektowany z myślą o najmłodszych użytkownikach. Idealna dla dzieci od 8 miesiąca życia - kiedy dziecko stabilnie siedzi aż do 5 lat - kiedy jeszcze się meiści. 

Wyplotę huśtawkę dla Ciebie w 14 dni, 100% hand made

350,00 zł

Wyplatana ręcznie z pasją w małej pracowni z dbałością o każdy szczegół i detal aby sprawić radości dzieciom, stworzyć cudowny klimat boho w przestrzeni.
Huśtawka nadaje się do bujania w domu, altanie i w ogrodzie, jednak zalecamy przechowywać ją w suchym miejscu tak, aby sznurek bawełniany nie został eksponowany na deszcz. Hustawka w zestawie z wygodną poduszką.

Wymiary:

siedzisko:

40x30x20 cm

długość lin 130 cm

montaż: kółka metalowe alpinistyczne

obciążenie: 45-50 kg 

Stworzone do bujania.

WAŻNE !

PODCZAS BUJANIA NIE ZOSTAWIAJ DZIECKA BEZ OPIEKI ! 

HUSTAWKA SPRZEDAWANA BEZ ZESTAWU MOCUJĄCEGO DO SUFITU !

UŻYWAĆ ZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM.

Wybierając produkty Panna Macrame wspierają Państwo polską, rzemieślniczą markę. Dziękuję.

MOLISE to makamowa huśtawka stworzona do bujania. Siedzisko to miejsce relaksu, zabawy i dziecięcych psotów. Wyjątkowy element dekoracji do sesji zdjęciowych a także nietuzinkowy element boho wystroju. S- 70 cm  M - 80 cm  L- 90 cm 
2 000,00 zł
Malutka huśtawka stworzona aby urozmaicić Wasze sesje zdjęciowe.  Wygodna do pozycjonowania noworodków ale również dla dzieci do 6 miesiąca życia.
500,00 zł

RelatedProducts