Wyprzedaż!
Macrame ITALIA

Makrama ITALIA

New product

Makrama ITALIA jest wyjątkowa w swoim szaleństwie i spokoju jednocześnie, Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne, bardzo duża ilość splotów drewniane korale mocno akcentują styl boho. Wykonana na grubej bukowej gałęzi idealnie nada się jako tło do sesji kobiecych, ciążowych i rodzinnych.

Czas realizacji 14 dni

399,00 zł

Ta ręcznie pleciona makrama z najwyżej jakości sznurka bawełnianego o potrójnym skręcie nadaje się zarówno do salonu oraz sypialni. Korale z naturalnego drewna pięknie komponują się pośród trwa pampasowych i naturalnych dekoracji. To niebanalny dodatek również do studia fotograficznego. Jej obszerne wymiary staną się tłem pięknych stylizacji. 

WYMIARY:

szerokość kija: 100 cm / makrama : 80 cm 

długość makramy 130 cm

Makrama Venezia jest wyjątkowa w swoim szaleństwie i spokoju jednocześnie, Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne natomiast dodane frędzle mocno akcentują tutaj styl BOHO.
329,00 zł
Makrama COMO 120x80 cm Sprzedaż!
Boho makrama z frędzlam, chwostami i gęstym splotem o wymiarach 120*75 cm
329,00 zł
Makrama SYCYLIA jest jedną z największych propozycji, które powstały w mojej pracowni, jednocześnie jest makramą ścienną, którą można wykorzystać jako ściankę lub tło do sesji. Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne natomiast dodane drewniane korale mocno akcentują styl BOHO.
699,00 zł

RelatedProducts