Makrama FOGLIA

New product

Makrama FOGLIA to dekoracja, która znajdzie wiele zastosowań, a Wasi kliencie będą oczarowani sesjami na jej tle. Przypomina spadające liście w kropach deszczu, stąd jej nazwa i unikatowość. 

WAŻNE: makramy mogą nieznacznie różnic się od siebie.

1 Przedmiot

LEAD TIME: 14 days

550,00 zł

Jeśli szukasz dekoracji ściennej do sesji ciążowej lub rodzinnej w stylu boho lub cozy to ta makrama sprawdzi się idealnie. Delikatność wzoru w połączeniu ze sznurem o potrójnym skręcie, którego końce się rozkręcają sprawia, że makrama staje się centralnym punktem dekoracji. W stylu cozy, będzie idealnym tłem, natomiast w towarzystwie trwa pampasowych stworzy oszałamiający klimat boho.

Wymiary:

kij: 115 cm / makrama: 100 cm

długość 170cm

Jeśli interesuje Państwa inny kolor prosimy o kontakt poprzez media społecznościowe lub wiadomości. 

Produkt należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem.

Czyścić miejscowo, nie namaczać gałęzi. 

Wybierając produkty Panna Macrame wspierają Państwo polską, rzemieślniczą markę. Dziękuję.

Makrama Venezia jest wyjątkowa w swoim szaleństwie i spokoju jednocześnie, Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne natomiast dodane frędzle mocno akcentują tutaj styl BOHO.
329,00 zł
Makrama COMO 120x80 cm Sprzedaż!
Boho makrama z frędzlam, chwostami i gęstym splotem o wymiarach 120*75 cm
329,00 zł
Macrame ITALIA Sprzedaż!
Makrama ITALIA jest wyjątkowa w swoim szaleństwie i spokoju jednocześnie, Wielowymiarowość splotów jest ciekawe i oryginalne, bardzo duża ilość splotów drewniane korale mocno akcentują styl boho. Wykonana na grubej bukowej gałęzi idealnie nada się jako tło do sesji kobiecych, ciążowych i rodzinnych.
399,00 zł

RelatedProducts